Zákaznícka linka
+420 233 081 282

Predstavujeme Vám Inteligentné šatne!

Prečo potrebujete Inteligentné šatne?

Hľadáte riešenie problémov so stratenými kľúčmi alebo dostupnosťou šatníkových skriní pre svojich zamestnancov? Inteligentné šatne sú riešenie presne pre vás. Veľkú časť našich spokojných a dlhodobých zákazníkov tvoria spoločnosti, ktoré potrebujú plechové šatňové skriňky pre svojich zamestnancov. Ďalšou dôležitou skupinou sú školy alebo fitness centrá. Tieto subjekty tiež potrebujú zariadiť priestory šatní, či už ako skrinky do školskej šatne alebo pre svojich krátkodobých návštevníkov. Všetky tieto skupiny však často riešia problém stratených kľúčov a evidencie.


Riešenie situácie po starom samozrejme existuje - pomocou univerzálneho kľúča. Ak sa však jedná o plechovú skrinku alebo iba uzamykateľný box, často musíme kvôli strateným kľúčom a bezpečnosti vymeniť celý zámok. Ďalším bodom, ktorý prevádzkovatelia šatníkových skriní všetkých kategórií musia riešiť, je ich využitie a evidencia užívateľov.

Aké problémy riešia Inteligentné šatne?

Hľadáme teda spôsob, ako klientom ponúknuť uzamykateľnú kovovú šatníkovú skrinku, ale bez kľúča. A zároveň riešenie, ktoré umožní evidovať a riadiť využitie týchto uzamykateľných skriniek a celých šatní. Áno, oba tieto problémy veľmi úspešne riešime pomocou našich Inteligentných šatní. Naša spoločnosť uviedla na trh Inteligentné šatne ako ďalší krok vo vývoji našich produktov. Inteligentné šatne totiž nadväzujú na úspech elektronicky uzamykateľných skriniek a boxov. Táto novinka znamená pre našich zákazníkov výrazný pokrok v komforte a bezpečnosti aj vo firemnom alebo podnikateľskom prostredí.

Hlavné vlastnosti Inteligentných šatní:

Inteligentné šatne - 10 šatňových skriniek
 1. Elektronické zamykanie: Posun v bezpečnosti, elektronický zámok je ovládaný aplikáciou, ktorů sme sami vytvorili. To znamená, že tým eliminujeme problémy so stratenými kľúčmi.
 2. Sofistikovaný systém správy prístupov: Našu aplikáciu je možné integrovať do firemných systémov. Zabezpečujeme tak pre užívateľa jasný prehľad o využití Inteligentných šatní, efektívnu správu a pridelenie jednotlivých skriniek alebo boxov podľa aktuálnych potrieb.
 3. Prispôsobiteľné užívateľské rozhranie: Aplikácia pre správu Inteligentných šatní disponuje širokou škálou technológií pre riadenie prístupu do skriniek. Môžeme ponúknuť čítačky kódov, RFID čipov alebo implementáciu smartphone aplikácie.
 4. Design: Naše Inteligentné šatne vychádzajú z dlhodobých skúseností pri dodávkach kovových šatníkových  skriniek pre tie najnáročnejšie projekty aj zákazníkov. Spĺňajú tiež najväčšie nároky na estetiku a dizajn. Daří se nám to aj vďaka našej spolupráci s architektmi pre splnenie estetických a materiálových požiadavkov našich klientov.
 5. Doplnky: Naše Inteligentné šatne môžu užívateľom poskytnúť napríklad aj veľmi komfortné vnútorné alebo ambientné osvetlenie. Dajú sa tak použiť v širokej škále priestorov a intenzity osvetlenia. Pre špecifické potreby krátkodobého využitia a pridelenia šatňových skriniek môžeme tiež ponúknuť doplnenie UV dezinfekcie pre zvýšený komfort a hygienu.

Čo sú to teda tie Inteligentné šatne?

Inteligentné šatne - 19 boxov

Vďaka našim dlhodobým skúsenostiam s výrobou kvalitných plechových šatníkových skriní rozširujeme týmto výrobu našich elektronicky uzamykateľných skriniek a boxov. Overený a automatizovaný sortiment sme týmto rozšírili o naše “Inteligentné šatne” na podobnom princípe. Konštrukcia vychádza z širokej a overenej rady našich šatňových skriniek, ktoré môžu byť v základnej ponuke zostavené napríklad do kompaktných celkov 10 šatníkových skriniek, alebo 19 šatňových boxov.

Toto usporiadanie je možné meniť podľa požiadavkov zákazníka. Prístup do skrinky je ovládaný pomocou klávesnice, dotykového displeja alebo je možné ho riešiť len mobilnou aplikáciou. Naše celkové riešenie aplikácie umožňuje nielen samotný prístup užívateľa, ale aj správu, evidenciu a ďalšie funkcie. Aplikáciu súčasne vieme integrovať do podnikových i evidenčných systémov pre hladký prevádzku našich smart šatní.

Flexibilita a prispôsobenie užívateľského rozhrania

Pri návrhu inteligentných šatní sme sa tiež sústredili na flexibilitu a variantné riešenie užívateľského rozhrania, ktoré môžeme prispôsobiť vašim špecifickým potrebám. Sme pripravení do vášho projektu integrovať čítačky kódov, ako aj zámky ovládané RFID čipmi alebo dotykové terminály. Záleží len na vašich potrebách. Koncepcia širokej skupiny šatníkových skriní nám umožňuje využitie veľkej časti nášho štandardného sortimentu kovových skriní a skriniek. Od štandardných skriniek, cez skrinky typu Z až po šatňové boxy. Pri návrhu jednotlivých inštalácií úzko spolupracujeme s našimi klientmi a využívame pri tom naše bohaté skúsenosti.

Naše inteligentné produkty

Od spomínaných Inteligentných šatní, cez samoobslužnú úschovňu batožiny, doručovacie boxy aj interiérové elektronicky uzamykateľné boxy. Aktuálne vám môžeme ponúknuť naozaj široké možnosti riešenia vašich potrieb. Či už je to malá skrinka, alebo koncepčné riešenie školských skriniek a školských šatní. Od neutrálnej sivej farby až po žiarivú a veselú kombináciu najrôznejších farebných odtieňov. Podstatou všetkých našich “inteligentných” riešení je kombinácia elektronického zámku a našej vyvinutej aplikácie. Bez stratených kľúčov, bez nebezpečia zneužitia kľúča a súčasne s úplnou evidenciou využitia dostupných kapacít.

Potrebujete evidenciu užívania šatníkových skriní bez rizika straty kľúčov? S riadením prístupu pomocou aplikácie?
Nechajte nám kontakt a my sa vám radi ozveme.

#Inteligentné šatne #Bezpečnosť #Inovácie #Dizajn #Efektívnosť

Čo povedali naši zákazníci

 • Formel D Česká republika s.r.o. Formel D Česká republika s.r.o.
  i.A. Karel Vohradský, Project Manager

  Kedykolvek sme potrebovali na pracoviská, ktore máme u našich zákazníkovej - zostavy pracovných stolov - firma Technobank nám je dodala vo Veľmi krátkom termíne. V prípade, že sa vyskytol nejaký problém, bol vždy k nasej spokojnosti vyriešené. Oceňujeme tiez pozitívny prístup k...... čítať viacej
 • Stredná priemyselná škola, Česká Lípa Stredná priemyselná škola, Česká Lípa
  Střední průmyslová škola, Česká Lípa

  Už dlhší čas naša škola pracovala na projekte žiackych dielní a pre úschovu osobných vecí študentov sme hľadali vhodného dodávateľa kovových šatníkových boxových skriniek. Kládli sme nároky na úžitkovú hodnotu a kvalitu týchto skriniek. V rámci dopytového konania bola...... čítať viacej
 • GOLDBECK Prefabeton s.r.o. GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  Jana Janečková, referentka nákupu

  Dobrý deň, už po niekoľkýkrát sme u Vás objednávali kovové šatňové skrine AM 30 2 K S, AM 30 2 1 S. Skrinky majú dvojplášťové dvere, kvalitné lakovanie. Na šatniach sme využili niekoľko farebných variácií. Vždy boli dodané bez poškodenia. Veľmi oceňujem aj...... čítať viacej

Odporúčame

Šatníková skrinka Alsin - jednoplášťové dvere, šírka / počet oddelenia: 300 mm / 2
VxŠxH: 1800 x 600 x 500 mm
Kód: L3M 30 2 1 S
Akcia
Skladom
Počet € bez DPH € s DPH
od 1 ks 187,00 178,00 226,30 215,40
Dielenské stoly ALCERA® UNI ALCERA U15 K04
VxŠxH: 880x1500x700 mm
Kód: ALCERA_U15_PN_1D
Skladom
Počet € bez DPH € s DPH
od 1 ks 510,60 617,80
Dílenské skříně PROFI DSP 92 1 S
VxŠxH: 1950 x 920 x 600 mm
Kód: DSP 92 1 S
Akcia
Skladom
Počet € bez DPH € s DPH
od 1 ks 476,00 430,00 576,00 520,30
Šatníková skrinka Alsin delená - jednoplášťové dvere, šírka / počet oddelenia: 300 mm / 2
VxŠxH: 1800 x 600 x 500 mm
Kód: L3M 30 2 2 A
Akcia
Skladom
Počet € bez DPH € s DPH
od 1 ks 272,00 255,00 329,10 308,60
Skrine na chemikálie US 92 1 CH
VxŠxH: 1950 x 920 x 400 mm
Kód: US 92 1 CH
Akcia
Skladom
Počet € bez DPH € s DPH
od 1 ks 464,00 430,00 561,40 520,30
Univerzálne skrine - plné dvere
VxŠxH: 1950 x 920 x 400 mm
Kód: US 92 1 S
Akcia
Skladom
Počet € bez DPH € s DPH
od 1 ks 360,00 323,00 435,60 390,80
Dielenské skrine UNI DSU 92 1 S
VxŠxH: 1950 x 920 x 500 mm
Kód: DSU 92 1 S
Skladom
Počet € bez DPH € s DPH
od 1 ks 332,00 401,70
Dielenské stoly ALCERA® PROFI ALCERA P15 K01
VxŠxH: 700-1055x1500x700 mm
Kód: ALCERA_P15_SN_P1
Skladom
Počet € bez DPH € s DPH
od 1 ks 691,70 837,00
späť