Zákaznícka linka
02 210 00 210
Šatníková skrinka Alsin - jednoplášťové dvere, šírka / počet oddelenia: 300 mm / 2
Šatníková skrinka Alsin - jednoplášťové dvere, šírka / počet oddelenia: 300 mm / 2
Skladem
Kúpiť

Šatníková skrinka Alsin - jednoplášťové dvere, šírka / počet oddelenia: 300 mm / 2 (L3M 30 2 1 S)

Vlastní výroba v České republice - TechnoBank

Akcia
Skladom
Počet € bez DPH € s DPH
od 1 ks 226,70 195,30 274,30 236,30
Kód zboží: L3M 30 2 1 S
Kategória: Šatňové skrinky - jednoplášťové dvere
Bezpečnostná trieda: A
Jednotka: ks
Záruka: 24
Vonkajšie rozmery (VxŠxH): 1800 x 600 x 500 mm
Hmotnosť: 38 Kg

Kovová šatníková skriňa na sokli - zo spodu plastové klzáky, dvojdverová (dvoje samostatne uzamykateľné dvierka) - celozváraná, sokel v = 40 mm, šírka oddelenia 300 mm. V oddelení: odkladacie police vo vrchnej časti - nosnosť 30 kg, tyč na šaty + tri plastové háčiky, na dverách jeden plastový háčik na uterák.

Jednoplášťové dvere s výstuhou, štítok na menovku.

Dvere uložené na kovových čapoch (vnútorný pánty) - zabezpečené trvanlivé otváranie, v oboch zvislých stranách a navrchu dosadajú na vnútorný lem korpusu - nedajú sa pretlačiť dovnútra. Silikónové šošovky pre tiché dovieranie dverí - pevná súčasť dverí.

Dvere majú okolo zámku výstužný prvok - zábrana proti pretočeniu zámku.

V deliacej ploche, oddeľujúce dve oddelenia, otvory 10x10 mm pre zavesenie príslušenstva skriniek (háčik, polička, zrkadlo).

uzamykania:

Závora zámku je opatrená bezpečnostným hákom - zábrana proti vypáčeniu dvierok.

Cylindrický zámok (2x kľúč, 2000 kombinácií, úprava pre centrálne kľúč) alebo bezpečnostný otočný uzáver OB1 - po vložení strmeňa visiaceho zámku sa zaistí poistka, ktorá spôsobuje pretáčaniu uzáveru, ktorý sa tak nedá použiť ako páka pri prípadnom pokuse o vytiahnutie dverí. Nutné použiť visacie zámky s priemerom strmeňa 6-8 mm.

Vetracie otvory v leme vrchnej časti korpusu, poličke a dne - šatňové skrine sú vybavené účinným systémom odvetrania, ktorý zaisťuje rovnomerné prúdenie vzduchu vo vnútri skrine.

V bokoch skrinky otvory pre možné vzájomné prepojenie skriniek.

V sokla skrinky príprava pre spojenie s předlavičkou.

Povrchová úprava práškovou farbou.

Referencie - čo napísali naši zákazníci

 • DUKANE IAS s.r.o.

  DUKANE IAS s.r.o.

  Pre našej výrobná činnosť sme potrebovali vhodný priemyselný nábytok. Najmä pracovné stoly, dielenské skrine a neskôr i šatňové skrinky. V roku 2007 sme nadviazali spoluprácu so spoločnosťou TechnoBank, s.r.o., ktorá bola schopná reagovať na naše požiadavky rýchlo a s...
 • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

  Dobrý deň, už po niekoľkýkrát sme u Vás objednávali kovové šatňové skrine AM 30 2 K S, AM 30 2 1 S. Skrinky majú dvojplášťové dvere, kvalitné lakovanie. Na šatniach sme využili niekoľko farebných variácií. Vždy boli dodané bez poškodenia. Veľmi oceňujem aj...
 • FUJIKOKI CZECH s.r.o.

  FUJIKOKI CZECH s.r.o.

  V roku 2002, kedy naša spoločnosť FUJIKOKI CZECH s.r.o., postavila svoju továreň v PZ Louny, hľadali sme vhodného partnera pre dodávky priemyselných zariadení, ako sú šatníkové skrinky pre našich zamestnancov a ďalej nábytok do výroby, tzn. regály, pracovné stoly, dielenské...

Ak chcete vedieť viac o tomto produkte, napíšte nám:

späť